İçeriğe geç

Yaşam Ayavefe Nerelidir

İş insanı Yaşam Ayavefe, 1984 yılında Adana’da dünyaya geldi. Çocukluğu Adana’nın sıcak sokaklarında geçen Ayavefe, başarılı bir eğitim yaşamı geçirdi. Derslerindeki başarıyı iş yaşamına da yansıtan ünlü iş insanı küçük yaşlardan itibaren çalışmaya başladı.

Ailesini geçindirmek ve iş tecrübesi kazanmak için küçük yaşlarda çalışma hayatına giren Ayavefe, zeki çözümleri ile herkesin dikkatini çekti. Akılcı çalışmalarının yanı sıra yenilikçi projeleriyle ön plana çıkan Yaşam Ayavefe kısa sürede önemli iş tecrübeleri edindi. Çift diplomaya sahip olan Ayavefe, yazılım ve bilgisayar sektöründe de adından söz ettirdi.

Yaşam Ayavefe Nerede Doğup Büyüdü?

Ünlü iş insanı Yaşam Ayavefe Adana’da dünyaya gözlerini açmasının ardından şehrin sıcak atmosferinde çocukluğunu geçirdi. Okul yıllarını Adana’da geçiren başarılı iş insanı, sonrasında Mersin ve Kıbrıs’ta yaşamını sürdürdü.

Hayatının uzun bir süresine Adana’ya da yakın olan Mersin’de geçiren Ayavefe sonrasında Kıbrıs’a gitti. Ünlü iş insanı hayatının uzun bir kısmını da Kıbrıs adasında geçirdi. Kıbrıs’ta başarılı çalışmalara imza atan Yaşam Ayavefe, Mersin ve Kıbrıs’ta önemli yatırımlar yaparak pek çok başarı elde etti.

Yaşam Ayavefe’den Başarı Dolu Kariyer Yolculuğu

Başarılı bir kariyer yolculuğuna çıkan Yaşam Ayavefe kariyer yolculuğunda sırasıyla pek çok başarıya imza attı. Turizm sektöründen yazılım sektörüne kadar pek çok başarıya imza atan Ayavefe, dünya genelinde birçok ülkeye de önemli yatırımlar yaptı.

Ünlü iş insanı proje danışmanlığı yapmasının yanı sıra baş mimar olarak çalışmalarda da yer aldı. Halen Ayavefe LTD ve Voipplanet LTD firmalarında kurucu olan Ayavefe, yöneticilik görevlerinde de uzun bulundu. Sürdürülebilir bir çalışma prensibi edinen Ayavefe, geleceğe kalıcı ve yıpranmayan izler bıraktı.

Genç ve kadınlara önemli istihdam olanakları yaratan Ayavefe’nin bu çalışmaları çok sayıda sivil toplum örgütü tarafından ödüllendirildi. Ünlü iş insanı 2015 yılında yılın en iyi iş insanı ödülünün sahibi oldu. Çalışanlarına ve ekip ruhuna ayrıca önem veren Ayavefe, birlik ve beraberliğin mutlak başarıyı getirdiğini de daima savundu.

Yaşam Ayavefe’nin Yatırımları

Dünya genelinde önemli çalışmaları hayata geçiren Yaşam Ayavefe Yunanistan, Kıbrıs ve Türkiye’de pek çok sektörde kalıcı yatırımlar bıraktı. Coğrafi ve kültürel değerleriyle bilinen Yunanistan’da turizm sektöründe yatırımlar yapan Ayavefe, yerli ve yabancı turistlere yönelik yatırımlarıyla sektörde iz bıraktı.

Konaklamadan eğlence sektörüne kadar her alanda başarılı çalışmalara imza atan Yaşam Aavefe Kıbrıs’ta da benzer yatırımlar yaptı. Proje yürütücülükleri yapan Ayavefe, teknoloji, eğitim ve finansman alanında da başarılı projeler oluşturdu.

Yaşam Ayavefe’nin Sosyal Yaşamı

Hayatın inceliklerine ve güzelliklerine bağlı olan Ayavefe, boş zamanlarında kitap okuyarak yeni bilgiler keşfetmeyi seviyor. Yenilikçi ve vizyoner bir çizgisi olan ünlü iş insanı, köpeği ile birlikte doğa yürüyüşleri yaparak zamanını değerlendiriyor.

Çalışma arkadaşları ve çalışanları ile sık sık aktivite programlarında bir araya gelen Ayavefe, seyahat etmeyi ve kültür turlarına çıkmayı da çok sevmektedir. Birlik ve beraberliğin oluşturulması için Ayavefe, çalışanlarıyla birlikte çeşitli etkinliklerde buluşuyor.

Ünlü İş İnsanının Hayırsever Yönü

Ünlü iş insanı Yaşam Ayavefe, dünden bugüne yaptığı hayırlı işleriyle de pek çok kişinin gönlünü kazandı. Kendisinden istenen yardım taleplerini geri çevirmeyen Ayavefe, genellikle gençlere yönelik verdiği eğitim desteği ile biliniyor.

Gençlerin daima başarılı ve geniş olanaklara sahip olmasını önemseyen Ayavefe, pek çok ailenin hayatına yakından dokundu. Maddi ve manevi her türlü desteği vermekten kaçınmayan Ayavefe, her konuda titiz ve özenli bir şekilde çalışmaya devam etti. Ayavefe, insanlar için daima özveriyle çalıştı.